Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League Of Legends'da Lig Atlama Taktikleri
#1
Star 
gi-landing-top.jpg

Yılların popüler oyunlarından birisi de League Of Legends'tir.Milyonlarca oyuncu oynuyor.Sık sık turnuvalar düzenleniyor.Ve oynayanlar da oldukça keyif alıyor.Bazen de lig atlarken zorlandığı için sinirlenenler de oluyor.Bu yazımda League Of Legends'ta lig atlamayı kolaylaştıracak bazı yöntemlerden bahsedeceğim.

1) Sakin Kal
Maç boyunca her ne olursa olsun sakin kalmaya çalışın.Küfür etmeyin ve size gelen kötü sözlere karşı yazmayın, tahrik olmayın.Sakin olursanız, oyunda geri düşseniz bile maçı çevirebiliyorsunuz.Hatta sohbeti pek kullanmayın.Sohbet sizi oyalıyor.

2) Tek Şampiyona Takılmayın
Sadece bir şampiyonu oynarsanız, maçlarda o karakter yasaklanınca bir şey yapamıyoruz.Çünkü sadece o karakteri bilmekle, oynamakla sınırlı oluyor.Eğer fazla şampiyona hakim olursak yasaklama ekranı ve oyunda oldukça rahat geçecektir.

3) Sabırlı Ol
Bu lig atlama anında gerçekleşecek bir şey değildir.Yavaş yavaş lig atlayacaksınız.Bunun için sabırlı olmalısınız.Ve ilerleyen zamanlarda göreceksiniz ki yükseklere tırmanmaya başlamışsınız.Hedefinize yavaş yavaş ilerleyin.

4)Çok Oynamayın
Günde 10-15 maç oynayanlar var.Çok oynarsanız sık maç kaybedeceğinizi unutmayın.Günde 2-3 maç idealdir.Fazlasını aşmayın.

Bu taktikleri uygularsanız çok kısa sürede lig atlamaya başlayacaksınız.Oyuna dalıp da sosyal hayatınızı, derslerinizi, işinizi sakın ihmal etmeyin.Bol eğlenceler!
ForumBirligi.COM #WeAreTheBest

      NightmaRe
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi