Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG Mobile En İyi Loot Yerleri - 2019
#1
Star 
Son zamanların en çok oynanan oyunlarında başı çeken oyun belki de bu oyundur.PUBG ve PUBG Mobil.PUBG bir hayatta kalma oyunudur.İndiğiniz alanda bulunan evleri yağmalayarak yani oradaki evlerden silah, mermi, dürbün gibi şeyleri alarak gelişiyorsunuz.Ve en son hayatta kalan oyunun 1. si oluyor.İşte bu yağmalamanın oyundaki adı 'loot' dur.Bu yazımızda PUBG Mobil'deki en iyi loot yerlerinden bahsedeceğim.Bu bölgelere inerek en iyi şekilde lootlanabilirsiniz.Yukarıdaki görselde bu bölgeler işaretlenmiştir.Oyundaki deneyimlerimle hazırladığım liste;


1) Pochinki
Bu alan haritanın göbek yerlerindendir.İndiğiniz zaman çok dikkatli olmalısınız.Çünkü bu alan oldukça popüler bir alandır.Sizi bekleyen misafirler olacaktır, uyanık olmakta fayda var.Çok kişinin bu bölgeye inmesinin yanı sıra çok iyi loot da bulunduruyor.Silah, dürbün, zırh, tava ve niceleri.


2) Hospital 
Pochinki'deki kadar olmasa da burada da sağlam eşyalar mevcut.Hem buraya fazla kişi de inmiyor.Rahatlıkla lootlanabilirsiniz.Loot için ideal ve güzel noktalardan birisidir.

3) School
Oyundaki en iyi loot yerinden birisi burası.Hayatta kalmak da bir o kadar güç.Çünkü herkes akın akın buraya iniyor.Özellikle gruplular iniyor ve siz oyunda henüz yeniyseniz sizi oldukça zorlayacak  bir alandır burası.


4) Sosnovka Military Base 
En iyi silahlar burada bulunur.Kar98 gibi keskin nişancı silahları da burada bulunmaktadır.Buraya inen de oldukça fazladır.Ama hemen lootunuzu yapıp çıkarsanız ölmeden epey ilerlersiniz.Burada oyalanmazsanız başarırsınız diyebilirim.Güzel bir loot alanıdır.

5) Mylta
Benim en çok tercih ettiğim alandır burası.Hem fazla inen yok hem de çok iyi silah ve zırhlar var.Ayrıca burada işaret fişeği de bulunmaktadır.İşaret fişeği ile size özel hava yardım sandığı gelir.Oldukça güzel bir alan.Dediğim gibi ben de en çok bu alana iniyorum.Rahat rahat lootlanıp sonralarında ortalara doğru ilerliyorum.

Bu alanlarda en iyi şekilde loot yapabilirsiniz.Size en çok tavsiye ettiğim alan ise Mylta bölgesidir.Hem kişi sayısının azlığı, hem içerdiği güzel eşyalar bakımından en güzel alan olarak geliyor gözüme.

20190223_210627.jpg
ForumBirligi.COM #WeAreTheBest

      NightmaRe
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi